KONTAKT

 

Drukarnia Agpress Adam Łukawski
Nowa Biała 34
09-411 Biała k. Płocka
NIP 774-000-75-92

 

BIURO OBSŁUGI KLIENTA

Tel. 24 267 83 33
Tel. 24 364 00 70
Faks 24 267 83 32
e-mail: agpress@agpress.pl


Czynne od poniedziałku do piątku

w godzinach 8.00-16.00

 

Joanna Gołębiewska-Barska
Specjalista ds. Sprzedaży
tel. 24 267 83 33
tel. kom. 695 399 301
e-mail: joanna.barska@agpress.pl
skype: agpress_joanna.barska

 

Monika Pielat
Specjalista ds. Sprzedaży
tel. 24 267 83 33
tel. kom. 575 900 480
e-mail: monika.pielat@agpress.pl
skype: agpress_monika.pielat

 


 

 

DZIAŁ PRODUKCJI

Aleksandra Karol
Dyrektor ds. Produkcji
tel. 24 364 00 73
e-mail: ola.karol@agpress.pl

 

 

DZIAŁ ADMINISTRACJI I GOSPODARKI MAGAZYNOWEJ

Damian Pilewski
tel. 24 267 83 36
tel. kom. 503 084 890
e-mail: damian.pilewski@agpress.pl

 

 

 

Agnieszka Kowalska
Specjalista ds. Klientów Kluczowych
(etykiety samoprzylepne na roli)
tel. 24 364 00 70
tel. kom. 503 084 918
e-mail: agnieszka.kowalska@agpress.pl
skype: agpress_agnieszka.kowalska

 

Eliza Pawlikowska
Specjalista ds. Klientów Kluczowych
i marki Galaxo
tel. 24 267 83 33
tel. kom. 665 716 444
e-mail: eliza.pawlikowska@agpress.pl
skype: agpress_eliza.pawlikowska

 

Ewa Gruca
Dyrektor Biura Obsługi Klienta
tel. 24 364 00 70
tel. kom. 603 671 637
e-mail: ewa.gruca@agpress.pl
skype: agpress_ewa.gruca


 

 

DZIAŁ GRAFICZNY

Marcin Chojnacki
Kierownik
tel. 24 267 83 39
e-mail: marcin.chojnacki@agpress.pl

 

 

 

DZIAŁ KADROWO-KSIĘGOWY

Elżbieta Łęcka-Kosińska
Główny Księgowy
tel. 24 364 00 76
e-mail: elzbieta.lecka@agpress.pl